Workshopy


sobota 22. září - neděle 23. září / Divadlo 29

Kurz Ableton Live s Martinem Tvrdým

Už vás nebaví koukat na tutoriály a chcete se naučit pracovat v hudebním softwaru, který vám umožní nahrávat, skládat, aranžovat i hrát naživo?

Producent Martin Tvrdý alias Bonus vás provede základními funkcemi Ableton Live, jednoho z nejrozšířenějších a nejlepších hudebních programů, naučí vás s ním pracovat a ukáže i tipy a triky, které vám ušetří spoustu času. Kurz je vhodný pro začátečníky.

Účastníci by měli mít nainstalovaný program Ableton Live a základní představu o tom, k čemu jej chtějí využívat. Výhodou je, pokud už mají nějakou svou vlastní tvorbu, i když je v úplných začátcích.

Termín: sobota 22. 9. - neděle 23. 9.
sobota 14:00 - 18:30
neděle 10:00 - 14:30

- přihlášení a dotazy:
divadlo29@centrum.cz
- maximální kapacita: 10 účastníků
- kurzovné: 700 Kč (pro studenty 400 Kč)
- kurz je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti bez věkového omezení
- s sebou: laptop, sluchátka, nainstalovaný Ableton - stačí demo:
www.ableton.com/en/trialLektorem kurzu je hudebník známý ze svých sólových projektů jako rapper Bonus, ale také jako producent minimalistické elektroniky Martin Tvrdý. Za svou tvorbu získal několik ocenění, včetně cen Apollo nebo Anděl. Společně s Mary C uvádí na Radiu Wave pořad Kreaton, který se zabývá novými možnostmi hudební tvorby a představuje novinky z oblasti hardwaru a softwaru. Vedl mnoho hudebních workshopů a je autorem konceptu Hrací stůl, který zpřístupňuje tvorbu elektronické hudby dětem i laikům.

Dlouhodobě se věnuje scénické hudbě a sound designu, a to jak v divadle (spolupráce se Spitfire Company, Experiment myší ráj /Nová scéna ND/, Vzkříšení /Dejvické divadlo/, Kolonizace, /Vosto5/, Kámen /Národní divadlo/ ad.), tak ve filmu a v televizi (Kmeny – Tattoo, Listopad, Epidemie svobody, Lichožrouti ad.)
www.temnysily.cz

FB událost